Home

kolaylaştırmak tuğla raptiye produžeci u nogometu dergi kefaret Genç

Golčine, tri crvena i produžeci. Pogledajte ludnicu Napolija i Fiorentine u  kupu - Index.hr
Golčine, tri crvena i produžeci. Pogledajte ludnicu Napolija i Fiorentine u kupu - Index.hr

Zagreb: Lokomotiva - Hajduk 1:1, produžeci u Kranjčevićevoj • HNK Hajduk  Split
Zagreb: Lokomotiva - Hajduk 1:1, produžeci u Kranjčevićevoj • HNK Hajduk Split

Chelsea pobjednik Svjetskog klupskog prvenstva u fudbalu | Fudbal Vijesti |  Al Jazeera
Chelsea pobjednik Svjetskog klupskog prvenstva u fudbalu | Fudbal Vijesti | Al Jazeera

Barbados - Grenada: Najluđa utakmica u povijesti - Index.hr

Kup Italije: Džeko u finišu asistirao za produžetke, Inter prošao dalje –  Reprezentacija.ba
Kup Italije: Džeko u finišu asistirao za produžetke, Inter prošao dalje – Reprezentacija.ba

Produžeci u Plzenu: Sportingov gol u 105. minuti za četvrtfinale! Viktorija  je pobijedila, ali nije bilo dovoljno - Novi list
Produžeci u Plzenu: Sportingov gol u 105. minuti za četvrtfinale! Viktorija je pobijedila, ali nije bilo dovoljno - Novi list

Drama na Olimpicu: Igraju se produžeci, Roma u 30 sekundi razmaka dobila  dva crvena kartona - SportSport.ba
Drama na Olimpicu: Igraju se produžeci, Roma u 30 sekundi razmaka dobila dva crvena kartona - SportSport.ba

Epski duel Slovana i Zrinjskog odlučit će produžeci / Bljesak.info | BH  Internet magazin
Epski duel Slovana i Zrinjskog odlučit će produžeci / Bljesak.info | BH Internet magazin

Kako je Hrvatska došla do srebra – Telesport

Produžeci u Kazahstanu: Emir Sahiti u posljednji je trenutak zabio za  Hajdukov spas – Telesport
Produžeci u Kazahstanu: Emir Sahiti u posljednji je trenutak zabio za Hajdukov spas – Telesport

Sportske novosti - Uskoro se ukida jedno važno pravilo u nogometu! Odsad  ćemo puno češće gledati produžetke i penale...
Sportske novosti - Uskoro se ukida jedno važno pravilo u nogometu! Odsad ćemo puno češće gledati produžetke i penale...

Produžeci će se igrati u finalu Evropske Lige nakon remija u prvih 90'  (VIDEO) - N1
Produžeci će se igrati u finalu Evropske Lige nakon remija u prvih 90' (VIDEO) - N1

Sportske novosti - Velika neizvjesnost u ogledu Hrvatske i Španjolske,  pobjednika bi mogli odlučiti produžeci
Sportske novosti - Velika neizvjesnost u ogledu Hrvatske i Španjolske, pobjednika bi mogli odlučiti produžeci

Devet golova, produžeci i prolaz Evertona

Barça BiH - 👀 [Osvrt na Europsku ligu] Nakon regularnih 90 minuta nismo  dobili pobjednika. Idemo u produžetke! | Facebook
Barça BiH - 👀 [Osvrt na Europsku ligu] Nakon regularnih 90 minuta nismo dobili pobjednika. Idemo u produžetke! | Facebook

Produžeci
Produžeci

Borac ispao iz kvalifikacija za Ligu prvaka

Dinamo se plasirao u Ligu prvaka! | 24sata

Spasitelj Ronaldo presudio iz zaleđa: Bayern pao u produžecima

Dva crvena i produžeci: Specija eliminisala Romu iz Kupa

Navijaci Bayerna - FT: FC Bayern 1:1 Sevilla FC Slijede produžeci! Vaš  komentar? | Facebook
Navijaci Bayerna - FT: FC Bayern 1:1 Sevilla FC Slijede produžeci! Vaš komentar? | Facebook